آموزش قانون جذب با کوین یار

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

 

قانون جذب چیست؟ هر آنچه که به آن فکر کنید را به سمت خود جذب می کنید! ای تعریف ساده قانون جذب بود که اولین بار در مستند راز گفته شد و این مستند با نشان دادن دلایل های منطقی و جمع آوری جملات بزرگان و کنار هم گذاشتن آنها این موضوع را اثبات کردند که افکار ما بر روی کل جهان تاثیر می گذارد.

قانون جذب

در دنیای علم و روانشناسی این کاملا اثبات شده که افکار ما بر روی خودمان و درونمان تاثیر می گذارد اما معتقد نیستند که افکارمان می تواند بر روی سایر اجسام تاثیر بگذارد! درحالی که این موضوع خنده دار است زیرا وقتی وارد حرف ها و گفته های ماکس پلانک (کسی که فیزیک کوانتوم را پدید آورد) و گفته های نیکولا تسلا می شویم کاملا واضح است که این موضوع حقیقت دارد اما مطالب این دانشمندان بزرگ همانطور که در مدرسه گفته نشده، در دانشگاه ها و سایر مقاطع هم گفته نشده.

هر آنچه که به آن فکر کنید را به سمت خود جذب می کنید! ای تعریف ساده قانون جذب بود که اولین بار در مستند راز گفته شد و این مستند با نشان دادن دلایل های منطقی و جمع آوری جملات بزرگان و کنار هم گذاشتن آنها این موضوع را اثبات کردند که افکار ما بر روی کل جهان تاثیر می گذارد.

در دنیای علم و روانشناسی این کاملا اثبات شده که افکار ما بر روی خودمان و درونمان تاثیر می گذارد اما معتقد نیستند که افکارمان می تواند بر روی سایر اجسام تاثیر بگذارد! درحالی که این موضوع خنده دار است زیرا وقتی وارد حرف ها و گفته های ماکس پلانک (کسی که فیزیک کوانتوم را پدید آورد) و گفته های نیکولا تسلا می شویم کاملا واضح است که این موضوع حقیقت دارد اما مطالب این دانشمندان بزرگ همانطور که در مدرسه گفته نشده، در دانشگاه ها و سایر مقاطع هم گفته نشده.

تاثیرات قانون جذب
در این قسمت می خواهیم راجب این صحبت کنیم که قانون جذب روی چه چیز هایی از زندگی شما می تواند تاثیر گذار باشد و در چه مباحثی از زندگی خود می توانید از آن استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. حتما این بخش را با دقت و کامل بخوانید.

۱- آرامش و حس درونی شما
چون از نظر ما این مهم ترین چیزی است که هر انسان باید آن را در ابتدا داشته باشد، این موضوع را اول از همه ذکر کردیم که قطعا آرامش و حس خوب درونی باید ریشه تمام اهداف و زندگی شما باشد. منظور از آرامش در اینجا بیشتر حس خوب است نه آرام بودن! زیرا ممکن است شما بخاطر یک ایده یا کاری اشتیاق فراوانی داشته باشید به طوری که انرژی درونیتان به شدت بالا رود و این آرام بودن شما را بهم میزند که از نظر ما اهمیتی ندارد و اتفاقا خوب است زیرا حس بهتری به شما می دهد.

با قانون جذب به راحتی می توانید آرامش و حس خوب درونی خود را تقویت کنید و هر روز بهتر از قبل شوید، این ساده ترین چیزی است که هرکسی به راحتی در هر سطحی باشد با درست کردن افکار خود می تواند به آن دست یابد.

۲- سلامتی فیزیکی
تعجب نکنید! این حرف غیرعلمی و متافیزیکی نیست بلکه در علم تجربی هم ثابت شده! حتما شما هم اخبار زیادی را در این رابطه شنیده اید که فردی سرطانی فقط با خندیدن درمان شد! فردی سرطانی به جای ناراحتی از چند ماه آخر زندگی خود بیشترین لذت را برد و اتفاقا سرطان آن هم درمان شد! این موضوع در علم پزشکی هم ثابت شده که ذهن شما به صورت مستقیم بر روی بدن شما تاثیر می گذارد.

پیشنهاد میکنم درباره مرتاض های هندی هم تحقیق کنید که می توانند درد را هم با قدرت ذهن خود تحمل کنند! درواقع تحمل واژه درستی نیست بلکه می توانیم بگوییم درد با با قدرت ذهن خود حس نکنند و حتی بر روی آتش بنشینند!

حقیقتی درباره وینستون چرچیل
یا یک مثال ساده تر بزنیم، وینستون چرچیل را که دیگر میشناسید؟ سیاستمدار، افسر ارتش و نویسنده مشهور بریتانیایی بود که اصلا ورزش نمی کرد، اضافه وزن هم داشت (در تصاویر قدیمی این شخص می توانید به وضوح مشاهده کنید) و طبق گفته هایی که درباره ایشان وجود دارد هر روز چند سیگار برگ هم می کشید! اما این شخص ۹۰ سال عمر کرد با وچود این همه تضاد چرا توانست انقدر عمر کند؟ جواب ساده اس، فقط بخاطر افکار خود.

کسی که هر روز ورزش کند و رژیم درست غذایی بگیرد اما هر روز به مرگ و بدبختی فکر کند، نسبت به کسی که هر روز سیگار برگ می کشد اما هر روز احساس خوشبختی دارد، کمتر عمر می کند و این نشان می دهد که الویت اول در سلامتی شما افکارتان است که باز هم ریشه در قانون جذب دارد.

💢 توجه: منظور ما این نیست به سلامت فیزیکی خود اهمیت ندهید! نه! اتفاقا مسیر درست قانون جذب این است که سلامت روانی و فیزیکی را باهم دنبال کنید و هیچ دلیلی ندارد بخاطر اینکه ذهنتان آرام و خوب است اصلا ورزش نکنید! باید ورزش و تغذیه درست و … جزء سبک زندگی شما شود.

۳- وضعیت مالی
با قانون جذب به راحتی می توانید وضعیت مالی خود را بهبود دهید و متاسفانه خیلی از افراد فکر میکنند اینگونه کار می کند که در خانه خود بنشینند و فقط افکارشان را مثبت کنند تا پول از آسمان برای آنها ببارد! درحالی که اینگونه نیست! بلکه با افکار درست و استفاده درست از قانون جذب برای شما فرصت ها و مسیر های فوق العاده ای نمایان می شود که دیگران به آنها شانس می گویند درحالی که این موضوع اصلا شانسی نیست!

۴- روابط اجتماعی
به راحتی می توانید هر روز خودتان را به فردی بهتر کنید! با تغییر افکارتان می توانید ذهنی بهتر داشته باشید، بهتر سخن بگویید، بهتر ارتباط برقرار کنید و هیچ استرس و ترسی از جامعه نداشته باشید و همین باعث می شود روابط اجتماعیتان رشد کند که این مورد ارتباط مستقیم با تمام موارد دیگر دارد! برای مثال هرچقدر روابط اجتماعی شما بهتر باشد قطعا در وضعیت مالی یا سلامت روانی شما هم تاثیر گذار است یا هرچند سلامت روانی بهتری داشته باشید تاثیر مستقیمی بر روی بهتر شدن روابط اجتماعی شما خواهد داشت.

۵- جذب و تقویت رابطه عاشقانه
همانطور که گفتیم افکار شما ارتعاش دارند و شما هر چیزی که متناسب با ارتعاشتان باشد جذب می کنید! اگر توجه کرده باشید کسانی که دائما غمگین هستند و از روابط بد خود ناله می کنند، باز هم وارد هر رابطه ای می شوند خیانت و جدایی اتفاق می افتد! این دقیقا بخاطر سطح ارتعاشی همان فرد است زیرا ارتعاشی درست ندارد و کسی را جذب خود می کند که همانند او ارتعاشی درست ندارد.

اما شما با تغییر افکارتان و مثبت اندیشی و ارتعاش درست می توانید دقیقا همان کسی را که می خواهید به سمت خود جذب کنید. البته توجه داشته باشید حتما قسمت آخر مقاله که درباره آموزش استفاده قانون جذب توضیح داده ایم را بخوانید مگرنه شما هم مسیر را اشتباه طی می کنید.

۶- هرچیزی که شما بخواهید!
۵ مورد اول معمولا ۵ ریشه اصلی بود که اکثر انسان ها دنبال آن ها هستند ولی درکل ممکن است شما علاوه بر موارد بالا دنبال موارد دیگری باشید که در لیست بالا گفته نشده برای همین مورد ۶ را هم اضافه کردیم که به شما بگوییم هرچیز دیگری که بخواهید را می توانید به راحتی جذب کنید.

منبع: کوین یار

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.