نقشه جدید PUBG بازیکنان را به کره می برد و به آنها اجازه می دهد از مرگ بازگردند

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

PUBG با اولین نقشه جدید خود پس از مدتی بازگشته است و در کره تنظیم شده است. نقشه جدید، Taego، بخشی از به‌روزرسانی 12.2 بازی است، که همچنین یک آیتم خود احیا، یک بازی سلطنتی کوچک بتل برای بازگشت شما به مسابقه پس از مرگ و ده‌ها تغییر دیگر را اضافه می‌کند.

Taego یک نقشه 8 کیلومتری در 8 کیلومتری است که در حومه کره تنظیم شده است. Taehyun Kim، سرپرست واحد بازی PUBG در یک مصاحبه ایمیلی با Polygon گفت که هدف این نقشه نشان دادن زیبایی کره به بازیکنان است، به خصوص در دهه های 1980 و 1990.

نقشه مملو از دهکده ها، شهرها و حتی یک زندان با حداکثر امنیت است که بازیکنان می توانند آن ها را کاوش کنند. مهمتر از همه، برای همه بازیکنانی که نقشه های بزرگتر PUBG را از دست داده اند، Taego زمین های زیادی برای مبارزه دارد.

شهری در نقشه Taego PUBG

اما در حالی که اندازه آن ممکن است مطابق با نقشه های سنتی PUBG باشد، برخی از ویژگی های دیگر Taego برای بازی کاملاً جدید هستند. به عنوان مثال، آیتم خود احیای جدید بازی، که به بازیکنان سقوط کرده اجازه می دهد تا خود را بلند کنند، بسیار متفاوت از هر چیزی است که بازی بتل رویال تاکنون ارائه کرده است

بازی موبایل بعدی PUBG آینده نگر است

Taego همچنین دارای یک مکانیک جدید به نام Comeback BR است که به بازیکنانی که در اولین منطقه آبی حذف شده اند، فرصت رستگاری را می دهد. در طول کامبک BR - که فقط در مسابقات دوتایی تائگو و تیم‌ها در دسترس است - بازیکنانی که در اولین بازی منطقه آبی جان خود را از دست می‌دهند به کامبک آرنا منتقل می‌شوند، جایی که سعی می‌کنند در یک مسابقه مینی BR از یک تایمر بیشتر دوام بیاورند. اگر از تایمر جان سالم به در ببرند، به مسابقه معمولی باز خواهند گشت.

یک دهکده کوچک کره ای در نقشه Taego PUBG

تصویر: PUBG Studios

این یک مکانیک کاملاً جدید برای PUBG است، اما کیم گفته است که مدتی است توسط بازیکنان درخواست شده است.

کیم به Polygon گفت: «ما بارها این بازخورد را دیده‌ایم که باید روشی برای کاهش ناامیدی بازیکنان شکست خورده در بازی اولیه پیدا کنیم. ما همچنین احساس کردیم که باید تغییراتی در متا ایجاد شود که اصلاح شده است. کامبک BR برای کاهش ناامیدی بازیکنان و کمک به آنها برای پیوستن سریع به تیمشان و برنده شدن یک شام مرغ پس از بازگشت ساخته شده است.

 

برای مشاهده کامل Taego و مکانیک ها و سلاح های جدید آن، و همچنین سایر تغییرات این پچ، می توانید یادداشت های کامل Patch 12.2 PUBG را بررسی کنید. در حالی که این کار را انجام می دهید، می توانید خود را با نام جدید بازی سازگار کنید: Developer PUBG Studios اکنون آن را PUBG: Battlegrounds می نامد.

  پابجی رایگان  را دانلود کنید.

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.