تکنیک های افزایش فالوور واقعی

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین پلتقرم های شبکه های اجتماعی محسوب می شود، با بیش از ۱ میلیارد کاربر ماهانه. بدیهی است که این شبکه ی اجتماعی فضائی مناسب است برای برای بازاریابان و صاحبان کسب و کارها با برندهای تجاری معروف که می توانند وارد این مجموعه شده و بیزینس خود را به کاربران معرفی کنند. اما چگونه می توان با کاربران بیشتری در ارتباط بود و آن ها را به کسب و کار خود جذب کرد؟ چگونه در اینستاگرام فالوورهای خود را افزایش دهیم؟ در این مقاله با ما در تیم مکعب همراه شوید تا شما را با تکنیک های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام آشنا کنیم.

حضور در اینستاگرام و جذب فالوور کار چندان ساده ای نیست که در یک شب بتوانید آن را انجام دهید. این کار مستلزم رعایت نمودن یکسری نکات و آگاهی از تکنیک های موجود در این زمینه می باشد تا نتایج مطلوب برای شما حاصل شود

تکنیک های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را بشناسید

در این بخش از مقاله چند نکته از مهم ترین نکات برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را برای شما عزیزان آورده ایم. لطفا این نکات را به دقت مطالعه نموده و آن ها را به کار ببرید.

توضیحات بیو (Bio) را مناسب انتخاب کنید

اولین چیزی که هر کس هنگام بازدید از پروفایل شما می بیند ، توضیحات بیو (Bio) است که به عبارتی بیوگرافی شما و درباره ی شما می باشد و اولین تأثیر را روی مخاطب گذارد. بنابراین برای ترغیب کاربران به دنبال کردن شما ، بایستی توضیحات بیو (Bio) قانع کننده ای انتخاب کنید.

یک برند شخصی منحصر به فرد ایجاد کنید

فید اینستاگرام یا به عبارتی صفحه ی پست های شما، مورد بعدی است که شخصی که از پیج تان بازدید می کند بعد از بیوگرافی، مشاهده خواهد کرد و در صورت جذابیت فید، تصمیم می گیرد که شما را دنبال بکند یا نه.

عواملی که در جذابیت فید اینستاگرام تاثیرگذار است عبارتند از : حفظ ثبات در رنگ ها ، پست های جذاب ، صدا و … . این موارد جز برند شخصی شما محسوب می شود و باید منحصر به فرد باشد و دارای چنان جذابیتی باشد که کاربر را جذب کند.

از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

استفاده از هشتگ روشی است که آزمایش شده و جواب داده است و برای دسترسی بیشتر افراد و به جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام می باشد. شما باید تحقیق کنید که کدام هشتگ ها بیشتر با رویکرد و برند و محتواهای شما مرتبط هستند. سپس از ترکیب این هشتگ ها برای تمام محتوای اینستاگرام خود استفاده کنید تا محتواهای شما به افرادی که این هشتگ ها را دنبال می کنند برسد و با دیدن پست های شما، بتوانید آن فالوورها را جذب کنید.


کپشن ها را بهینه کنید

کپشن های پست های اینستاگرام این فرصت را برای شما فراهم می کند تا مخاطبان فعلی خود را درگیر کنید و حتی آنها را ترغیب کنید تا شما را به دوستانشان ارجاع دهند. پس این فرصت خوبی است که می توانید برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام از آن استفاده کنید.

به عنوان مثال شما می توانید پیشنهادات جالبی ارائه دهید و از فالوورهای خود بخواهید که دوستان خود را نیز تگ کنند.

قرار دادن محتواهای عمومی و جذاب مطابق با بحث روز

اگر بحثی مطرح شده است که جذابیت دارد و کاربران از آن استقبال کرده اند و به آن علاقه مند هستند، خوب است که شما هم در مورد آن اظهار نظر کنید. به این ترتیب ممکن است برخی از افراد تحت تأثیر قرار بگیرند و تصمیم بگیرند شما را دنبال کنند.

در پیج خود مسابقه برگزار کنید

این روش نیز یک روش آزمایش شده است و می تواند در افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام بسیار تاثیر داشته باشد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک مسابقه برگزار کنید و از کاربران بخواهید شما را فالو کنند و دوستان خود را نیز تگ کنند.

سخن آخر

تکنیک های نامبرده، برخی از بهترین راه های حضور در اینستاگرام و افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام می باشد. پس چنانچه شما دوست عزیز نیز یکی از صاحبان کسب وکار هستید که به تازگی پیجی را در اینستاگرام راه اندازی نموده اید و به دنبال راهکارهای افزایش فالوور وافعی در اینستاگرام می باشید می توانید این روش ها را به کار ببندید.

منبع : https://www.nicefollower.com/

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.