chibekharid

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.
اتو یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی است که ارتباط مستقیمی با ظاهر افراد دارد. هیچ کدام از ما دوست نداریم با لباس های چروک و کثیف در مهمانی ها، محیط کار و بیرون از منزل حضور داشته باشیم. اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 یکی از مناسب ترین اتوهای موجود در بازار است که با داشتن ویژگی های عالی مانند چرخش ۳۶۰ درجه سیم، شوک عمودی و افقی، جنس کفی الماسه و استیل، سیستم قطع خودکار، سیستم ضد چکه، گنجایش مخزن آب بالا، سیستم ضد رسوب و البته قیمت مناسب می تواند یک انتخاب ایده آل برای شما باشد.

با خرید این محصول هم یک خرید اقتصادی و مناسب انجام می دهید و هم آنکه با خرید کالای ایرانی به چرخه اقتصاد کشور کمک می کنید. در این بخش قصد داریم به طور کامل به  بررسی ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 بپردازیم تا اگر قصد خرید اتو دارید این مورد نیز یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702


خرید این محصول


ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702:

 

طراحی بسیار شیک و زیبا:

یکی از ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 که در نگاه اول توجه شما را به خود جلب می کند، بدون شک ظاهر بسیار زیبا و متفاوت اتو است. این اتو رنگ های بسیار شیک و زنده ای از نقره ای گرفته تا مشکی را در طراحی و ساخت خود به کار برده است و مناسب هر گونه سلیقه ای است. در واقع شما می توانید به راحتی در میان تنوع زیاد رنگ های این اتو زیبا مدل مورد نظر و مطلوب خود را انتخاب و خریداری کنید.

 

جنس کفی الماسه و استیل:

یکی از بهترین و ایده آل ترین ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 داشتن کفی الماسه (دیاموند- نقره ای) و استیل است. این جنس از کفی باعث می شود حداکثر حرارت ایجاد شده به لباس ها منتقل شده و از هدر رفتن انرژی تولید شده جلوگیری شود. از طرفی کفی الماسه کمک می کند کفی به شکل کامل با لباس های زیر خود ارتباط برقرار کرده و ریزترین چروک های آن را نیز برطرف کند.

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702

تنظیم میزان بخاردهی:

یکی از ویژگی هایی که باید در اتوهای ایده آل دنبال آن بگردید، داشتن قابلیت تنظیم شدت بخاردهی است. شما با استفاده از اتوی خود لباس های مختلفی از جنس های کتان و ضخیم گرفته تا لباس های نازک مانند حریر اتو می کنید. در صورتی که برای تمامی لباس ها از یک میزان بخار استفاده کنید، بدون شک لباس ها دچار آسیب شده و یا به اندازه کافی صاف نمی شوند. اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 با قابلیت تنظیم میزان بخاردهی به شما این امکان را می دهد که برای هر لباس با توجه به جنس از بخار مناسب و متناسب استفاده کنید.

 

سیستم قطع خودکار:

از دیگر ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 داشتن سیستم قطع خودکار است که به شما کمک می کند در زمان هایی که فراموش می کنید اتو را خاموش کنید نگرانی بابت خرابی اتو و سوختن لباس هایتان نداشته باشید. سیستم خودکار علاوه بر ایمنی باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی و برق شده و باعث کاهش هزینه های انرژی می شود.

 

قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه ای سیم:

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد هنگام اتو کشیدن با آن روبه رو می شوند خشک بوده سیم است که باعث می شود موقع کار مجبور شوید مدام جهت حرکت دست خود را تغییر دهید. اما یکی دیگر از ویژگی های کاربردی اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 آن است که سیم آن قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه ای دارد. شما به راحتی می توانید با تغییر جهت دست خود بخش های مختلف لباس را اتو کنید. این ویژگی اتو کشیدن با اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 را بسیار راحت کرده است.

 

توان مصرفی پایین:

توان مصرفی یکی از مهم ترین ویژگی های وسایل برقی است که حتما هنگام خرید باید به آن توجه نشان دهید. داشتن توان مصرفی بالا هم باعث هدر رفتن انرژی شده و هم هزینه های اقتصادی را افزایش می دهد. اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 تنها ۲۴۰۰ وات توان مصرفی داشته و سهم زیادی در صرفه جویی و کاهش هزینه های خانواده ایفا می کند.

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702

سیستم ضد چکه:

از دیگر ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 که بدون شک همه افراد هنگام اتو کشیدن به دنبال آن هستند، داشتن سیستم ضد چکه است. بارها برای همه شما پیش آمده است که هنگام اتو کشیدن لباس هایتان به خصوص لباس های رنگ روشن از اتو چند قطره آب روی لباس ریخته و تبدیل به لکه شود! این اتفاق شاید بدترین تجربه هنگام اتو کشیدن است! اما اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 با داشتن سیستم ضد چکه باعث می شود در تمام درجه حرارت های مورد استفاده حتی یک قطره از اتو روی لباس نچکد و لباس به خوبی اتو شود.

 

طراحی ارگونومیک و پایدار:

طراحی پایه اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 به گونه ای است که هنگام کار، پایه از حداکثر پایداری برخوردار بوده و شما لازم نیست مانند سابق مجبور باشید با دستتان مراقب زمین خوردن پایه باشید. پایه کاملا استوار و محکم بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. دسته اتو نیز بسیار نرم طراحی شده است به طوری که اتو کشیدن های طولانی مدت به هیچ وجه باعث خسته شدن دست ها و انگشت هایتان نخواهد شد. همچنین کفی اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 به گونه ای طراحی و ساخته شده است که روی هر گونه پارچه و هر جنسی به راحتی حرکت کرده و شما نیازی به استفاده از نیروی زیادی ندارید.

 

بخاردهی پیوسته تا ۴۰ گرم در دقیقه:

در صورتی که بخواهید با اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 به طور پیوسته و طولانی مدت تعداد زیادی لباس را اتو کنید، این اتو قابلیت بخاردهی پیوسته تا ۴۰ گرم در دقیقه را دارد. بنابراین به راحتی می توانید با آن تعداد زیادی لباس را اتو کنید.

 

سیستم ضد رسوب:

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری از اتو ها با آن روبه رو می شوند، ایجاد رسوب در اتو و کاهش چشمگیر کارایی آن ها است. اما اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 با داشتن سیستم ضد رسوب باعث می شود حتی رسوب سخت ترین آب ها نیز در سیستم ضد رسوب جمع شده و نگرانی بابت خراب شدن اتو نداشته باشید.

 

شوک بخار افقی و عمودی:

از دیگر ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 داشتن شوک بخار به هر دو صورت افقی و عمودی است که باعث می شود که لباس ها به طور کامل اتو کشیده و صاف شوند. این سیستم باعث می شود که لباس ها در کم ترین زمان ممکن نسبت به اتوهای دیگر لباس ها را صاف کرده و در زمان نیز صرفه جویی شود.

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702

گنجایش مخزن آب ۳۰۰ میلی لیتر:

در صورتی که بخواهید تعداد زیادی لباس را پشت سر هم اتو کنید، اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 با داشتن گنجایش مخزن آب ۳۰۰ میلی لیتر به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به پر کردن مجدد مخزن تمامی لباس ها را اتو کشی کنید. در صورتی که بعد از اتمام کار آب داخل مخزن باقی ماند حتما آن را خالی کنید.

 

میزان رضایت خرید بالا:

یکی از نکاتی که به شما کمک می کند بتوانید از کیفیت کار خرید خود مطمئن شوید آن است که میزان رضایت خریداران محصول را بدانید تا متوجه کارایی و کیفیت کار آن شوید. میزان رضایت خرید اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 حدود ۹۰ درصد است. این درصد نشان می دهد که این محصول می تواند تا حد بسیار عالی رضایت خاطر شما را از خرید به دست آورد.

 

معایب:

در کنار داشتن ویژگی های مثبت اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 بهتر است که با معایب این دستگاه نیز تا حدی آشنا شوید. هنگام استفاده از اتو حتما به این نکته توجه داشته باشید که بعد از پایان کار حتما آب باقی مانده در دستگاه را خالی کنید. اتو مخزن رسوب ندارد، بنابراین در صورتی که آب بعد از اتمام کار در مخزن باقی بماند، باعث ایجاد رسوب در اتو شده و کارایی دستگاه تا حدی پایین می آید. از طرفی شاید در موارد خاصی پایداری پایه اتو چندان برای شما رضایت بخش نباشد.

 

قیمت:

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 با داشتن ویژگی های مثبت بسیار، قیمت مناسبی نیز دارد. این اتو حدود چهارصد و هفتاد هزار تومان قیمت داشته و می توانید از فروشگاه های حضوری و یا آنلاین آن را تهیه کنید. شما با خرید این محصول نه تنها در هزینه های خود صرفه جویی می کنید، بلکه محصولی با کیفیت و کارآمد برای منزل خود تهیه خواهید کرد. نکته مثبت خرید اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 حمایت از کالای ایرانی و کارگران زحمت کش ایرانی و کمک به پیشرفت اقتصاد کشور می باشد.

 

مشخصات فنی :

جنس کف : الماسه(دیاموند-نقره ای) و استیل
تنظیم میزان بخاردهی : بله
سیستم قطع خودکار : بله
مخزن آب : بله
گنجایش مخزن آب : ۳۰۰ میلی لیتر
سیستم ضدچکه : بله
بخاردهی عمودی : بله
سیستم ضد رسوب : بله
مخزن رسوب : خیر
بخاردهی پیوسته : ۴۰ گرم در دقیقه


خرید این محصول


جمع بندی:

اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 با داشتن ویژگی های مثبتی مانند قیمت مناسب، طراحی ارگونومیک، سیستم ضد چکه، سیستم ضد رسوب، قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه سیم، شوک حرارتی عمودی و افقی و غیره می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای خرید شما باشد.

منبع : چی بخرید

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.