خرید انواع بازی از استیم

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

امروزه استیم نه تنها مارکتی برای خرید و فروش بازی‌ها است، بلکه دارای ویژگی‌های فراوان دیگری نیز هست که باعث شده میلیون‌ها کاربر از این پلتفرم برای بازی کردن استفاده کنند. علاوه بر ویژگی‌ها و قابلیت‌ها، بازی های استیم هم جذابیت زیادی برای طرفداران دارند.

سیستم ضد هک، امنیت بسیار بالای اکانت، استفاده از فضای ابری برای ذخیره سازی داده‌ها و بازی‌ها، امکان چت، گفت و گوی صوتی و تصویری با سایر بازیکنان در سرتاسر جهان، امکان اضافه کردن بازیکنان به اددلیست دوستان، انجام بازی‌های چندنفره و نشان دادن بازی‌ای که هرکدام از دوستان اددلیستتان در حال بازی کردن هستند و سروری که استفاده می‌کنند، کتابخانه‌ای بسیار بزرگ با هزاران بازی مختلف و متنوع در سبک‌های گوناگون از استودیوهای بازی سازی معتبر سراسر دنیا، آپدیت‌های خودکار مورد نیاز برای هر بازی با کمک هوش مصنوعی پیشرفته، امکان دیدن جدیدترین تریلر و اخبار بازی‌ها و بسیاری ویژگی‌های دیگر، استیم را به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی‌های کامپیوتری تبدیل کرده است.

خرید بازی از استیم

آیا می خواهید بدانید که چگونه در Steam بازی را به اشتراک بگذارید؟ پس به قسمت درستی مراجعه کردیداین کار با استفاده از Steam Family Sharing صورت می‌گیرد. Steam Family Sharing به شما این اجازه را می‌دهد تا خانواده و دوستانتان به Library شما دسترسی داشته باشند و بر روی سیستم خود با سیستم Save و جوایز جداگانه به انجام بازی بپردازند، بدون اینکه روی بازی شما تاثیری بگذارند.

برای فعال کردن Steam Family Sharing ، ابتدا نیاز است تا Steam Guard Security را فعال کنید. این گزینه، یک لایه محافظتی جدید روی حساب کاربری شما ایجاد کرده و از ورود افرادی که مجاز نیستند جلوگیری می‌کند. برای فعال کردن Steam Guard ابتدا نرم افزار استیم را باز کرده و سپس بالا سمت راست روی نام حساب کاربری خود کلیک و سپس گزینه account details را انتخاب کنیدپس از ورود به صفحه جدید، به پایین اسکرول کرده و در بخش account security روی manage Steam Guard کلیک کنید.

پس از کلیک روی گزینه، مطابق عکس بالا با سه گزینه جدید رو به رو می‌شویدگزینه اول، دریافت کد Steam Guard از طریق اپلیکیشن موبایل، گزینه دوم دریافت کد از طریق ایمیل (که نیاز به ورود مجدد به اکانت خواهید داشت) و گزینه سوم خاموش کردن Steam Guard است که انتخاب آن اکیدا توصیه نمی‌شودیکی از دو گزینه اول و یا هردو گزینه را انتخاب کنید. با فعال سازی این قسمت، تایید دو مرحله‌ای هنگام ورود به اکانت را فعال می‌کنید تا از ورود افراد غیرمجاز به حساب کاربری جلوگیری شود

حالا که Steam Guard را فعال کردید، می‌توانید به 5 اکانت استیم این اجازه را بدهید که از 10 دستگاه مختلف بتوانند به Library شما دسترسی داشته باشند. برای اینکار ابتدا روی سیستمی که می‌خواهید به آن دسترسی استفاده از Library خود را بدهید نرم افزار استیم را باز کرده و پس از وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود، در منوی بالا روی گزینه Steam و سپس preferences کلیک کنید. این گزینه شما را به صفحه preferences/setting هدایت می‌کند. از منوی سمت چپ روی گزینه Family کلیک کرده و سپس authorize library sharing on this computer را انتخاب کنید.

سپس از اکانت خود Log out کنید و اجازه دهید یکی از دوستان و یا اعضای خانواده با همان سیستم وارد حساب کاربری خودش شود. بازی‌هایی که به اشتراک گذاشته می‌شوند در تب games موجود هستند. اگر هم روزی خواستید دسترسی شخص را از حساب خود قطع کنید، وارد بخش تنظیمات Family بشوید.

 

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.