مزیت های استفاده از دستگاه ذخیره ساز شماره مشتریان

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

دستگاه ذخیره ساز شماره مشتری بعد از آشنایی نسبی با این دستگاه سودمند، باید به سراغ مزایا و امتیازهای آن برویم. طبیعی است که شما صرفا با آشنایی با یک دستگاه ذخیره ساز شماره مشتریان، نسبت به خرید و نصب آن، ترغیب نخواهید شد. پس بیایید با مهم‌ترین امتیازهای این ابزار حرفه‌ای و مدرن تجاری هم آشنا شویم:

اولین مزیت این دستگاه را ضمن معرفی آن، بیان کردیم و آن، ایجاد باشگاه مشتریان بود. به این ترتیب، شما می‌توانید پایگاه داده‌ای از شماره‌ها را در اختیار داشته باشید که همگی قبلا از شما خرید کرده‌اند. بنابراین راحت‌تر می‌توانید آن‌ها را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید؛ فقط کافیست به شکل هدفمند و برای ارسال پیامک تبلیغاتی، با آن‌ها در ارتباط باشید.

همچنین برخی از این دستگاه‌ها، امکان دریافت تاریخ تولد مشتری را در زمان وارد کردن شماره همراه دارند. به عبارتی دیگر، فرد علاوه بر شماره تلفن همراه خود، تاریخ تولدش را هم وارد می‌کند. از این‌جا به بعد همه چیز ساده است: تنها باید روز تولد او را تبریک بگویید تا به نوعی یک ارتباط دوستانه را برقرار کرده باشید.

همچنین می‌توانید هرگونه تغییر در موقعیت مکانی فروشگاه را به مشتریان خود اطلاع دهید تا کمترین میزان ریزش مشتری را در زمان جابه‌جایی تجربه نمایید.

کارت‌های ویزیت کاغذی را فراموش کنید! به کمک یک دستگاه ذخیره‌ساز شماره مشتری، می‌توانید در واتساپ، یک پیام بسیار زیبا و شیک را برای مشتریان خود ارسال کنید. این پیام می‌تواند حاوی اطلاعات کلی و مهم فروشگاه از قبیل پیج اینستاگرام، کانال تلگرام، صفحه توییتر، کانال یوتیوب و ... باشد.

دستگاه ذخیره ساز شماره مشتریان به شما امکان می‌دهد که نظر مشتریان را بعد از هر خرید، از آن‌ها جویا شوید. به این ترتیب و در صورت نارضایتی مشتری، می‌توانید ضمن عذرخواهی، برای جلب دوباره نظر او تلاش کنید. در نهایت باید امیدوار باشید که این کار باعث شود مشتری شما، ناراحتی قبلی را فراموش کرده و برای نوبت بعد، همچنان از خودتان خرید کند و نه از فروشگاه‌های رقیب!

در نهایت می‌توانید از این شماره‌ها برای برقراری ارتباط با مشتریان در فضای مجازی هم استفاده کنید. این روزها هر فردی در پیام‌ رسان‌های محبوب عضویت دارد و شما می‌توانید از طریق این بستر، یک ارتباط سریع و حرفه‌ای را با او برقرار کنید

تاثیر دستگاه ذخیره ساز شماره مشتری بر فروش

اگر تا اینجای مقاله با دقت همراه ما بوده باشید، اکنون به خوبی متوجه تاثیر این دستگاه روی افزایش فروش بیزینس خود، خواهید شد. به طور کلی، دو نوع مشتری در بازار وجود دارد:

  1. مشتری که فقط یک بار از شما خرید می‌کند.
  2. مشتری ثابت که به طور مداوم از شما خرید می‌کند.

به طور قطع، هر دو مشتری از اهمیت زیادی برخوردار هستند؛ اما به طور کلی یکی از اهداف هر بیزینس، تبدیل کردن مشتری‌های موقت، به ویزیتورهای ثابت است. خبر خوب این‌که در این راه، دستگاه ذخیره ساز شماره مشتریان، می‌تواند مانند یک موتور محرک فوق‌العاده عمل نماید!

بدیهی است که یک ارتباط موثر و محترمانه با مشتریان، می‌تواند آن‌ها را به شما وفادار نماید. ارتباطی مانند تبریک تولد، اطلاع به موقع از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها، دریافت نظر مشتری بعد از هر خرید و ... همگی پایه‌های این ارتباط سودمند و هدف‌دار خواهند بود.

با توجه به همه این موارد، به نظر می‌رسد که هیچ تردیدی در اهمیت یک دستگاه ذخیره ساز مشتریان برای فروشگاه شما، وجود ندارد. از این به بعد، تنها نکته‌ای که مهم به نظر می‌رسد، تسریع شما در انتخاب و خرید یک دستگاه مناسب و حرفه‌ای خواهد بود.

برای راه‌اندازی دستگاه ذخیره ساز شماره مشتری به چه مواردی نیاز است؟

خوشبختانه راه‌اندازی این دستگاه، بسیار ساده بوده و نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات اضافه‌ای ندارد. شما برای استفاده از این دستگاه، فقط به یک ارتباط وای فای و تامین برق آن، نیاز دارید. برای تامین برق، کافیست آداپتور دستگاه را (که در زمان خرید به شما تحویل داده می‌شود) به پریز برق مستقیم شهری وصل نمایید.

برای اتصال آن به اینترنت هم دو روش وجود دارد: اتصال مستقیم به یک شبکه محلی وای فای یا اتصال به هات اسپات تلفن همراه!

همان‌طور که مشاهده می‌کنید این دستگاه عملا هیچ فضایی را از پیشخوان فروشگاه شما اشغال نمی‌کند و اتصال آن، ساده‌تر از چیزی است که حتی تصورش را هم کرده باشید!

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که راه‌اندازی یک دستگاه ذخیره ساز شماره مشتری، به هیچ‌گونه تخصص و دانشی نیاز ندارد و تنها با مشاهده ویدیوهای آموزشی، می‌توانید خودتان آن را نصب نمایید.

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.