خواص شگفت انگیز کره بادام درختی

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

کره های آجیلی از جمله خوراکی های سالم و مقوی هستند که انرژی لازم برای شروع یک روزکاری شمارا تامین میکنند این کره ها می توانند طعم جدید و تازه ای به وعده های غذایی به خصوص صبحانه شما بدهند و همانطور که می دانید کره مغزیجات از خواص و فواید بسیار زیادی برخوردار است به عنوان مثال پروتئین و فیبر بالای آن  به کاهش کالری مصرفی و همچنین کاهش وزن شما کمک می کند و باعث می شود که شما در طول روز انرژی بدنی بهتری داشته باشید. اگر در رژیم لاغری هستید، بهتر است از کره مغزیجات استفاده کنید چرا که می تواند به کنترل اشتها و ذخیره انرژی بدن شما کمک شایانی کند. در این مقاله سالماطور به بررسی خواص کره بادام زمینی، یکی از این پرطرفدارترین کره ها، پرداخته است. برای اطلاع از خواص کره بادام دختی و قیمت کره مغزیجات تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.


کره بادام درختی (Almond butter)

بادام یکی از انواع آجیل هایی است که غالبا در پذیرایی از مهمانان استفاده می شود. این آجیل پرطرفدار یک منبع کامل از پروتئین است و با توجه به مشخصات آمینواسیدی غنی آن، کره بادام یک ماده غذایی کامل در رژیم گیاهی است که حاوی ویتامین های محلول در آب و محلول در چربی است که در بدن ذخیره نمی شود. کره بادام درختی از جمله موادی است که می تواند به عنوان یک میان وعده سالم و مقوی برای کودکان استفاده شود. فسفر موجود در کره بادام درختی سبب تقویت استخوان های کودکان شده و پوسیدگی دندان و پوکی استخوان را در آینده کاهش می دهد. کره بادام درختی، کره ی جذاب آجیلی است که با طعم متفاوت و بی نظیر خود می تواند یک همراه عالی برای وعده ی صبحانه شما باشد.


مشاوره خرید و تماس با ما


جدول ارزش غذایی کره بادام درختی

در هر 15 گرم (یک قاشق غذاخوری) کره بادام درختی


کالری: 86.8 کیلو کالری

چربی: 7.48 گرم

پروتئین: 3.18 گرم

کربو هیدرات: 3.24 گرم

مقایسه کره بادام درختی و کره بادام زمینی

با توجه به اینکه کره بادام زمینی در مقایسه با بادام درختی از محبوبیت بیشتری در میان بزرگسالان و کودکان برخوردار است لازم به ذکر است که کره بادام درختی متشکل از موادمغذی متفاوت تر و درصد بالایی از اسید های چرب ضروری است. بسیاری از افراد معتقدند که کره بادام درختی بسیار چرب خواهد بود اما چربی موجود در آن از نوع اشباع نشده است که برای حفظ سلامتی قلب بسیار کاربرد دارد. مطالعات انجام شده برروی مصرف کنندگان کره بادام درختی نشان داده  افرادی که حداقل دوبار درهفته کره بادام درختی مصرف می کنند نسبت به سایرین راحت تر وزن کم کرده و چربی دور شکم بیشتری را از دست می دهند. این امر به علت فیبر و پروتئین موجود در بادام درختی است که در کاهش وزن نقش بسیار مهمی دارد. افراد زیادی هستند که به کره بادام زمینی حساسیت دارند، به جای خرید کره بادام زمینی کره بادام درختی جایگزین پیشنهادی ما برای این افراد است. همچنین طعم بادام درختی طرفداران زیادی دارد که این کره می تواند یک صبحانه یا میان وعده خوش طعم از این مغز پرطرفدار باشد.فواید کره بادام درختی در دوران بارداری

پزشکان در دوران بارداری برای خانم ها مکمل اسید فولیک تجویز می کنند تا تکامل لوله های عصبی جنین به درستی انجام شود. بادام به اندازه کافی اسید فولیک دارد و می تواند سلامت مادر و جنین را تضمین کند.


فواید کره بادام درختی برای کودکان

کره بادام درختی سرشار از ریبو فلاوین و کار نیتین است، که برای سلامتی و افزایش عملکرد مغز مناسب است. با مصرف کره بادام درختی در کودکان، استخوان های آن ها قوی و انرژیشان افزایش می یابد.


Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.