نرم افزار Tuner pro چیست؟

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

دانلود نرم افزار Tuner Pro یکی از بهترین و قدیمی ترین برنامه ها برای تیونینگ مپ خودروهای مختلف است. خبر خوب این است که این نرم افزار رایگان است و به راحتی می توانید به امکانات آن دسترسی داشته باشید. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با مشخصات اصلی نرم افزار تیونر پرو آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.


مشخصات نرم افزار Tuner pro

تاریخچه این نرم افزار به سال 2003 باز می گردد. این نرم افزار به عنوان یکی از محبوب ترین نرم افزارهای دانشجویی شناخته شده و در وهله اول برای کار روی اتومبیل های شرکت GM تولید شد. بعد از سال ها فعالیت، نرم افزار Tuner pro به موفقیت های بالایی رسید و کماکان متخصصان از این برنامه استفاده می کنند.

نرم افزار تیونر پرو شباهت زیادی با نرم افزار Winols دارد و به شناسایی و تشخیص جداول و نقشه ها می پردازد. در این نرم افزار می توانید Bin را ویرایش کنید و یا آنها را مجدد تنظیم کنید. ناگفته نماند که قابلیت 3 بعدی بودن نقشه ها باعث شده به راحتی چند نقطه بکشید یا در صورت نیاز نقشه سطح، نقشه ارتفاع رنگی، چرخش، ترجمه و بزرگنمایی را ایجاد کنید. نمودار 2D نیز در این برنامه قابل رویت است که توسط آن می توانید چندین نقطه را بکشید.

یکی دیگر از جذابیت های نرم افزار این است که می توانید به مانیتورینگ و ثبت اطلاعات در زمان واقعی بپردازید و داشبورد را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید. در نرم افزار با آپشن هگز هم رو به رو می شوید که می توانید توابع آن را بر اساس نیازهای خود تغییر دهید و هگز مورد نظرتان را پایه گذاری کنید.

کلام آخر

در این بحث در خصوص نرم افزار Tuner pro صحبت کردیم که این برنامه برای انجام برنامه نویسی ریمپ ایسیو است. برای آموزش کار با این نرم افزار با شماره زیر تماس حاصل نماید.

منبع : کارپلاس

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.