پنل پیامک رایگان چیست؟

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

پنل اس ام اس نرم افزار تحت وب می باشد که در آن شما قادر به ارسال پیامک به تمامی شماره موبایل های کشور با سرعت بسیار بالایی می باشید. محتوی این پیامک ها می تواند تبلیغاتی ، خدماتی و یا اطلاع رسانی باشد. پنل ارسال اس ام اس “رایگان اس ام اس” (RayganSMS.com) با توجه به اهمیت این موضوع این نرم افزار تحت وب را بصورت کاملا رایگان در اختیار همه قرار داده تا همگان بتوانند از این امکان اسفتاده کنند.

چرا پنل پیامک رایگان است ؟

سایت رایگان اس ام اس یکی از محصولات شرکت دانش بنیان ترز رایان افزار می باشد و این شرکت با توجه به اینکه کاملا مستقل کار کرده و کلیه این امکانات متعلق به این شرکت می باشد و با توجه به اینکه افراد زیادی از جامعه قادر به پرداخت هزینه اولیه بابت سامانه پیامک را نیستند و یا اینکه بخواهند در ابتدا از سامانه پیامک به عنوان تست استفاده کنند این امکان را در اختیار همه قرار داده که در صورت تمایل از این سامانه استفاده کنند.
امکانات سامانه اس ام اس

کلیه امکانات این سامانه بصورت رایگان در اختیار همه قرار خواهد گرفت و کاربران عزیز فقط هزینه شارژ بابت ارسال پیامک را پرداخت خواهند کرد ضمنا خرید شارژ در این سامانه هم دلخواه بوده و حداقل خرید شارژ فقط 1،000 تومان می باشد. همچنین افرادی که تمایل ندارند که برای خود یک شماره اختصاصی تهیه نمایند می توانند از شماره اشتراکی سامانه که کاملا رایگان می باشد استفاده کنند. برای مشاهده امکانات به صفحه امکانات سامانه مراجعه نمایید.

ارسال پیامک خدماتی

پنل پیامک رایگان اس ام اس این امکان را برای کلیه کاربرانی که قصد ارسال پیامک خدماتی و یا اطلاع رسانی را دارند فراهم نموده که با استفاده از شماره اشتراکی بلک لیست پیامک های خود را به همه شماره ها حتی شماره موبایل هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند ارسال کنند.استفاده از این امکان نیز کاملا رایگان می باشد.

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.