بهترین لپ تاپ های رنج قیمت ۱۰ تا ۲۰ میلیون

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.

لپ تاپ 10 تا 20 میلیون تومان

در رده بندی لپ تاپ ها این بازه قیمتی بیشتر به لپ تاپ های پایین رده و میان رده محدود می شوند. خود این بازه قیمتی نیز به دو دسته تقسیم می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. بازه قیمتی 10 تا 15 میلیون تومان که چندان تفاوت زیادی باهم ندارند و مناسب وبگردی، تماشای فیلم و کارهای عادی هستند. دسته دوم نیز بازه قیمتی 15 الی 20 میلیون تومان است که در این بازه لپ تاپ های بسیار بهتری می توان پیدا کرد که قدرت پردازشی و سرعت بسیار بالاتری نیز دارند.

چگونه یک لپ تاپ زیر 20 میلیون تومان خوب بخریم؟

در هنگام خرید هر لپ تاپی باید به یک سری نکات توجه داشت تا بعدها از خرید خود پشیمان نشوید. متاسفانه برخی به علت همین توجه نداشتن به همین نکات محصولی می خرند که بعدها بسیار از خرید خود پشیمان می شود اما زمانی که پشیمانی دیگر هیچ سودی برایشان ندارد.

قبل از خرید لپ تاپ شما باید به سه سوال پاسخ دهید تا نیاز واقعی شما شناسایی شود و خودتان به درستی بدانید که چه لپ تاپی با چه کانفیگی و قابلیتی برای تان مناسب است.

لپ تاپ برای چه کاری می خواهم؟

اصلی ترین و اولین و مهم ترین سوالی که باید از خود بپرسید این است که دقیقا این لپ تاپ را برای چه کاری می خواهید؟ قصد دارید چه فعالیتی داشته باشید؟ آیا یک لپ تاپ دانشجویی می خواهید یا یک لپ تاپ مناسب وبگردی؟ آیا یک لپ تاپ برای کارهای حرفه ای می خواهید یا یک لپ تاپ برای گیم می خواهید؟

پاسخ به این سوال بسیار مهم است تا شما نیاز اصلی خود را از لپ تاپ شناسایی کنید و بدانید دقیقا باید چه رده لپ تاپی را بخرید. برای مثال فردی که به دنبال یک لپ تاپ برای فیلم دیدن و کارهای عادی می باشد اصلا نیازی به یک سیستم گیمینگ ندارد و می تواند با هزینه بسیار پایین تر یک گزینه خوب برای خود انتخا

چه بودجه ای برای خرید لپ تاپ دارم؟

سوال بعدی و مهمی که باید از خود بپرسید این است که شما چه بودجه ای برای خرید یک لپ تاپ دارید؟ شاید تشخیص نیاز بخش مهمی باشد اما وقتی شما بودجه کافی ندارید ابتدا باید حدود بودجه خود را بدانید تا بتوانید خیلی بهتر تصمیم بگیرید. اگر برایتان مهم نیست که پولش چقدر باشد که در بین گزینه ها به دنبال موردی باشید که بیشتر به کارتان بیاید. به دنبال خرید سیستمی باشید که به درد شما بخورد نه اینکه الکی پول اضافه خرج کنید.

اما اگر بودجه محدودی دارید بهتر است خیلی با حساسیت بیشتر لپ تاپ مناسب خود را انتخاب کنید. البته من پیشنهاد می کنم که حتما بودجه 15 میلیون تومان را در نظر بگیرید تا انتخاب های بیشتری داشته باشید.


لپ تاپ من باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آخرین سوالی که باید از خود بپرسید این است که لپ تاپ شما باید دقیقا چه ویژگی هایی داشته باشید؟ این ویژگی ها می تواند کاربردی و سخت افزاری باشد.

برای مثال آیا لپ تاپ شما باید فضا ذخیره سازی زیادی داشته باشد یا وبکم خوبی داشته باشد و…..  و برای بخش سخت افزاری نیز مثلا باید cpu مخصوصی داشته باشد یا نه؟

پاسخ به سه سوال بالا به طور درست بودجه، نیاز، ویژگی های لپ تاپ مورد نظر شما را مشخص می کند که در این حالت پیدا کردن محصول درست کار سختی نیست و تنها کافی است ادامه این مطلب را بخوانید و از بین لیست یکی را انتخاب کنید.

لپ تاپ گیمینگ زیر 20 میلیون تومان داریم؟

اگر گیمینگ به این معنا که یک لپ تاپ با مشخصات بالا که بتواند هر گیمی را اجرا کند و در گیم ها شما را با لگ و کندی همراه نکند پاسخ این سوال خیر است! زیرا قیمت لپ تاپ های گیمینگ کامل بیش از 30 میلیون تومان است و نمی توان در این بازه قیمتی این چنین لپ تاپی را پیدا کرد. اما اگر صرفا یک لپ تاپ متوسط برای اجرای بازی های معمولی و نیمه معمولی را می خواهید می توانید در این بازه قیمتی گزینه های خوبی پیدا کنید.

آیا لپ تاپ های حدود 10 میلیون تومان خوب هستند؟

لپ تاپ های حدود 10 میلیون تومان دارای cpu و رم متوسط یا ضعیفی هستند که تنها برای کارهای خیلی عادی، فیلم دیدن و وبگردی مناسب هستند و اصلا برای بازی و نرم افزار های مختلف مناسب نیستند. اگر نیاز شما موارد عادی است می تواند خوب باشد در غیر این صورت به سراغ گزینه های گران تر بروید.

لپ تاپ 10 تا 20 میلیون برای کارهای حرفه ای جوابگو است؟

بستگی به سبک کار شما دارد. برای مثال ممکن است یک لپ تاپ 15 میلیون تومان برای یک برنامه نویسی بسیار عالی باشد و او از آن راضی باشد اما برای کار شما اصلا خوب نباشد. بنابراین پاسخ این سوال به نیاز های اصلی شما و سبک کار شما بستگی دارد.

بهترین لپ تاپ 10 تا 20 میلیون تومان

در ادامه به شما 10 تا از بهترین لپ تاپ های زیر 20 میلیون تومان را معرفی می کنیم. تمام این لپ تاپ ها در بازه قیمتی خود بهترین هستند و شما  با توجه به نیاز خود می توانید از بین این لیست بهتری را برای خودتان پیدا کنید.

منبع : https://mokhatab.org/the-best-10-to-20-million-laptops/

Dies ist eine kostenlose Homepage erstellt mit hPage.com.